| AvalohAlyn a întrebat:

Invata cineva la Liceul Teoretic "Marin Coman" din Galati? Cum e aici?

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Hei! Eu sunt din Galati si am o cunostinta care invata acolo. Este un liceu ca oricare altul doar ca este pe bani si este putin mai usor fata de un liceu normal.Dar asta nu-ti garanteaza neaparat trecerea anului daca nu te comporti corespunzator sau nu inveti.Iar fiecare absenta se plateste..nu cu mult dar se plateste deci nu te-as sfatui sa lipsesti ca si asa dati 15 mil pe an.Iar pentru clasa a 9 a, nu prea se inscriu acolo deci ai slabe sanse sa ai peste 5 colegi in clasa sau si mai rau, chiar deloc.Insa te poti interesa la acel liceu sa vezi cum sta treaba.Succes!

| AvalohAlyn explică (pentru Rebecca123):

Buna.Multumesc de raspuns.Nu sunt a 9-a, m-am transferat aici si sunt in a 11-a.happy

De ce spui ca s-ar putea sa nu am colegi sau foarte putini? Nu prea se inscrie lumea aici? Pai si se mai tin orele asa cu putini elevi?

Eu sper sa am cativalaughing

Stiu faza cu amenzile..nu o sa lipsesc.M-a atras ca e profilul filologie.happy
Ce zice, cunostinta ta, in general cum e atmosfera in acest liceu?

Multumesc.Ti-am dat funda.big grin

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Umilele mele salutari, AlanTigerOfAtlantic! sunt slabe sanse sa gasesti pe cineva din liceu aici, dar totusi poti intra pe pagina liceului de pe facebook sau site-ul liceului si sa-ti cunosti noii colegi.

O zi buna, AlanTigerOfAtlantic, sper ca te-am ajutat