| anonim_4396 a întrebat:

Istoria carei tari va place cel mai mult?

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Istoria Frantei

| Zenit313 a răspuns:

Istoria este scrisa de invingatori.
Istoria este 10% izvoare istorice si 90% teorii.
Fiecare a interpretat si scris istoria dupa bunul lui plac.
Istoria da nastere nationalismului.
Nationalismul naste URA.
Ura naste Razboi.

| VadTot a răspuns (pentru Zenit313):

Dar dintre toate astea cred ca prostia naste apocalipsa?laughing)bine nu ma refer la tine ok?

| Zenit313 a răspuns (pentru VadTot):

Prostia da nastere Apocalipsei!
Corect! laughing

| CryChristiAN a răspuns:

Frantei,Spaniei,Japoniei,Romaniei,Germaniei,Frantei,Angliei.

| silvipisicutza a răspuns:

Istoria tarii noastre. Pe langa ca este captivanta, imi place sa fiu si patrioata. Cum ar fi sa stau in Romania si sa imi placa istoria din Peru?!

| VadTot a răspuns (pentru silvipisicutza):

Offf eram sigur ca trebuia sa formulez altfel.Deci daca vroiam sa aflu ceva despre istoria tarii noastre. formulam mai simplu.ok?

ps:nu te supara...

| silvipisicutza a răspuns (pentru VadTot):

Atunci o sa zic mai simplu: ISTORIA TARII NOASTRE.
p.s. nu m-am suparat

| VadTot a răspuns (pentru silvipisicutza):

Ok e noapte si e tarziu si am formulat gresit intrebarea nu trebuia sa folosesc cuvintele. "Cel mai mult"