| dianna92 a întrebat:

La bac la istorie, te depuncteaza daca ai taiat in mai multe locuri? Adica nu e romana ca sa zici ca ar conta foarte mult aspectul dar totusi, vreau sa stiu daca se scade pentru mai multe taieturi. Continutul meu e bun, am fost si olimpica pe nationala la istorie si sunt sigura de corectitudinea raspunsurilor mele. Dar am avut ghinionul sa am niste supraveghetori cretini care vorbeau incontinuu. Eu am nevoie de liniste absoluta cand scriu, altfel pierd ideile si trebuie sa recitesc de 10 ori un enunt. Astfel am ajuns sa tai multe cuvinte, ba chiar si 2 propozitii intregi. Cum am mai spus, continutul este bun, de 9 garantat, poate chiar mai mult de 9. Insa vreau sa stiu daca se scade pentru taieturi, in conditiile in care am taiat cu o linie orizontala si citirea textului nu a fost afectata aproape deloc.

1 răspuns:
| LDDy a răspuns:

Nu cred ca vei fi depunctata, daca esti sigura pe ceea ce ai scris si ca ai facut bine, nu vad de ce te-ar depuncta. Succes happy