| TheHunter38 a întrebat:

La bac, matematica, cu ce fel de calculator de buzunar este voie sa intram? ce fel de operatii are voie sa faca?
numa inmultire, impartire? Are voie sa faca radacini?

7 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Nu ai voie cu absolut nimic, in afara pixului si a buletinului

| blackdragon_7370 a răspuns:

Din cate stiu eu, la bac, la proba de matematica nu ai voie deloc cu calculator de buzunar. Va trebui sa iti antrenezi mintea pentru a face toate calculele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone cu net. altfel nu va lasa in sala

| Lightning1997 a răspuns:

Nu ai voie cu niciun fel de calculator, telefon ..de aia se numeste examen

| AncaVG a răspuns:

Nu ai voie cu nici un fel de calculator de buzunar, de aia este un examen, sa faci totul din capul tau.

| TheHunter38 explică:

Lol, bince ca ati spus, tocmai vroiam sa ma duc sa cumpar unu.
La scoala parca ni s-a spus ca este voie, cu un calculator de buzunar+ciocolata+apa minerala/plata

| Mo9 a răspuns:

Se interzice candidatilor sa patrunda în sala cu orice fel de lucrari: manuale,
dictionare, notite, însemnari etc., care ar putea fi utilizate pentru rezolvarea
subiectelor, precum si cu telefoane mobile si cu orice mijloc electronic de calcul sau de
comunicare. Nerespectarea dispozitiilor referitoare la introducerea de materiale
interzise în sala de examen duce la eliminarea din examen a candidatului de catre
presedintele comisiei de examen, indiferent daca materialele interzise au fost folosite
sau nu.