| cosmin23a a întrebat:

La biologie, la bac, la subiectul 2 A, am observat ca se da aceeasi problema mereulaughing. Anul asta oare se da la fel?

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Nu se stie! Poate vor fi surprize desi nu cred.Nu le vine la astia ideea sa schimbe ca ii doare capu daca gandesc atat. laughing

| kzd a răspuns:

Poate laughing

| AcoloUndeViselePleaca a răspuns:

Interesu lor e sa vada ca ti-ai dat interesu sa inveti cum se face, nu sa iti dea cat mai greu, deci posibil sa se dea la fel, bafta tie si mie! MAINE BACUU

| AndreiKLM a răspuns:

Da se da la del!