| gabigabiblue a întrebat:

La caminul "Hotelul studenţesc Gaudeamus" din cadrul universitatii Al.I. Cuza Iasi taxa de 400 ron /luna asigura si mancarea sau doar cazarea?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Numai cazarea!
Mi-a luat KodrutZ vorba din gura, asa ca ma abtin de la alte comentarii.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Era suficient sa intri pe site-ul UAIC, la cazare si gaseai toate detaliile. Dar, deh! Ori e lenea mare, ori n-a ajuns Google pana la tine!

| KodrutZ a răspuns:

Mincarea, cazarea, masajul thailandez saptaminal si 4 drumuri lunare pina acasa si inapoi. A, da, si un rind de haine pe luna la alegere, tot inclus in aia 400 RON.