| Laurvesta a întrebat:

La ce facultate pot intra usor? ce profil?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Pai degeaba intrii la o facultate usor si nu-ti place domeniul. Fa exact ceea ce-ti place si traieste-ti viata cum poti mai bine si distreaza-te in acelasi timpwinking
Si cel mai usor poti intra la d-astea particulare happy
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking
fundita?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Intri usor si dupa ce o termini ce faci? Poti intra usor la astea particulare.

| ElenaSA a răspuns:

Da,la particulare intri usor, dar ai taxa de platit.De fapt intri usor acolo unde te pricepi la materiile de examen.Bafta!

| pati2021 a răspuns:

Nu te gandi la ce se intra mai usor, mai bine gandeste-te ce-ti place sa faci, ca degeaba faci o facultate daca nu-ti place domeniul! cel mai usor de intra la alea private, mergi cu dosarelul si esti inscris!