| tuberculoza a întrebat:

La ce licee din Bucuresti ati intrat? Sunteti multumiti si a cata optiune a fost?

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Eu am intrat in Gheorghe Sincai(sectorul 4)la mate-info.A fost a3-a optiune cu toate ca mereu mi-am dorit aici(schimbasem cu Lazar in ultima zi )laughing Ce pot sa zic, sunt mai mult decat multumitlaughing

| alexs99 a răspuns:

Eu am intrat in Matei Basarab(profil mate-info). Sunt foarte multumit, avand in vedere ca a fost prima optiune.
O zi buna.

| tuberculoza explică (pentru alexs99):

Eu si vreau sa intru in CNMB la stiinte ale naturii..la anulhappy te rog sa imi spui si mie cum este liceul si profesorii happy

| Anna1902 a răspuns:

Hey happy
Eu am intrat in Bolintineanu(sect.5),a fost a 4-a optiune...este ok in principiu, mai ales ca eu sunt la filo happy
**sunt a 10-a acum**

| AndyAndy2014 a răspuns:

Eu am intrat in Stefan Odobleja, sector 5, e foarte bun liceul, a fost a doua mea optiune.