| Alex96CM a întrebat:

La ce materii dau diferente daca o sa ma transfer de la un liceul teoretic unde sunt la stiinte sociale la Colegiul National "Stefan Velovan" Craiova la Matematica-Informatica, si din ce capitole trebuie sa invat? Am trecut a11a si am ales sa merg acolo pentru ca am nevoie de matematica sa fizica sa merg la facultatea de nave.

1 răspuns:
| 7QA3 a răspuns:

Dai diferente la matematica, la fizica, informatica...si cam atat, cred. Capitolele iti vor fi indicate de profesori, caci difera! Succes!