| anonim_4396 a întrebat:

La ce ne ajuta atestatul de la informatica?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La ora actuală informatica a ocupat un loc bine meritat în societate, nu ai cunoştinţe de informatică nu poţi lucra.
Pa, pa.

| FashionDiva a răspuns:

Nu te ajuta la nimic... este doar o hartie, la fel ca si cea de absolvire a unei facultati. Daca esti capabil esti angajat fara sa mai arati vreo hartie.

| didy_2216 a răspuns:

Pai eu una inca sunt mik. dar sora mea a dat atestatul anul trecut si mi-a povestit ea, ca acesta ii va trebui unde se va angaja, la facultate, oriunde si este bine sa-l dai acum cand esti in clasa a 12 mai ales daca esti p profil real "mate-info"... daca de exemplu esti p profil uman si vrei sa dai atestatul candava va trebui sa platesti vreo 7 milioane...asa ca acum ai ocazia.succes:d