| marria a întrebat:

Ma ajuta la ceva faptul ca am atestatul in informatica luat cu nota 10?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot cu 10 l-am luat si lucrez de aprox 3 ani dar nu pot sa zic ca m-a ajutat. Pana la urma conteaza ce stii nu ce e pe hartie. Asta urmareste angajatorul dar hartia te aduce la interviu.winking

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Sigur ca da. O sa te apuci sa spargi niste coduri prin Pentagon. te aresteaza FBI-ul. apoi te angajeaza ca esti un ¨pui de geniu¨.si iei un salariu cat China de mare. Felicitari! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu m-a ajutat cu nimic pana acum...happy

| tmktony a răspuns:

Da te ajuta mult si in CV si la serviciu...atestat la info cu nota 10 inseamna ca te sti nu gluma, .asa ca daca ar fi sa aleaga intre o persoana cu atestat si una fara, sau cu nota mai mica ca ata pe tine te-ar alege crede-ma... oricum informatica e meseria de viitor...bafta mai departewinking.

| unpunkist a răspuns:

Da