| Anca2999 a întrebat:

La ce ora apar rezultatele de la evaluare nationala maine?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rezultatele "iniţiale"/parţiale, ÎNAINTE de Contestaţii, se pot găsi la linkul :
http://evaluare.edu.ro/DefaultI.aspx

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil după ora 12.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Uite un calendar aici care ar fi mai util pentru tine.
http://media.hotnews.ro/......a-2015.pdf

Ai datele exacte aici.
O seară plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primele rezultate vor afişate vineri, 26 iunie, până la ora 16:00, în fiecare centru de examinare.

| Anca2999 explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta laughing) eu intreb cam de la ce ora incep sa fie afisate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anca2999):

Nu se stie ora exacta. Dupa ora 13 cred ca e cel mai bine sa te duci.

| Anca2999 explică:

Multumesc big grin

| Andrey3oo7 a răspuns:

Salut! Pot aparea la orice ora. Eu de ex ma duc la 4 fara un sfert. Dar cel mai bine te duci dupa ora 1-2.