| ANdrei19899 a întrebat:

La ce ora maine incepe scoala?

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Buna!
Scoala incepe la ora 9:00! Ar fi bine ca tu sa fii prezent la 8:40 ca la 9:00 incepe festivitatea! happy

16 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Depinde
La mine incepe la 9:00

| Niiiicu a răspuns:

Pe la 8

| GroparuVesel a răspuns:

8:30.

| GroparuVesel a răspuns:

La 8:30.happy

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Depinde de fiecare scoala.
Poate incepe la 7, 8, 9 etc.
Eu de exemplu ma duc la 10.
Suna un coleg sau vorbeste cu cineva care e din aceeasi scoala cu tine.

| papusica987 a răspuns:

La 9 ar trebuilove struck

| Lora1 a răspuns:

9!

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Dac esti la generala, creed ca incepe la 9, asa incepe la mine si la alte scoli, dar poti sa intri pe siteul oficial al scolii daca nu vrei sa suni, si sigur scrie

| RubikSD a răspuns:

Pai frate depinde de scoala. Adica la unele scoli programu' de deschidere e dimineata si la unele seara...
Oricum noi nu avem de unde sa stim la ce ora incepe, dar poti sa suni un coleg sa il intrebi.

That's all folks!

| Slendăriț a răspuns:

Eu sunt la scoala din Ovidiu si poate tu esti de altundeva.Dar l-a noi la scoala s-a afisat ceva care scrie unde si cand este evenimentul si poate si tu gasesti ceva.

| Adelyn24 a răspuns:

Mda cred ca la 7-8 dimineata

| lover123 a răspuns:

La mine la liceu incepe la 9.

| ANdrei19899 explică:

Maine o sa dau funda.

| amnevoiedetpu a răspuns:

La 8 e careul!

| MyhaelaRose a răspuns:

Salut! Maine la ora 10:00 trebuie sa fim la scoala.
Funda?

| Gabby5 a răspuns:

Ce întrebare stupidă, şi unele răspunsuri şi mai stupide. De unde să ştim noi la ce şcoală eşti? Nici o şcoală nu începe la o anumită oră, directoarele decid, de ce nu suni un coleg şi întrebi dacă tot nu te-ai dus până acum să te interesezi? S-a ajuns ca pe site-ul ăsta să se pună toate întrebările, mâine poimâine văd: Care a învăţat pentru testul de mâine?