| adelici12345 a întrebat:

La ce profil credeti ca ar fi mai bine sa dau: la filologie sau la stiinte sociale? vreau pareri(funda)

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Daca te duci la filo trebuie sa devii de asta profesor\a si din astea, eu dau la pedagogic caci acolo inveti mai multe lucruri, de toate, cate un pic din fiecare, si apoi te orientezi pe ce vrei tu din moment ce stii de toate.Dar si la sciinte social e frumos.winking Bafta multaa!

1 răspuns:
| MarinaInna_7737 a răspuns:

Eu as zice stiinte sociale. daca dai la filologie este mai greu cu transportul si mai ales daca cazi undeva departe va trebui sa faci naveta si chesti de genu! dar cred ca tu esti in cea mai mare masura sa alegi! bafta:*