| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

La ce profile la liceu este mai putina matematica in afara de filologie? Dau funda cui ma ajuta mai mult

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Stiinte sociale. Faci cate 2 ore pe saptamana si nici nu vei da bacalaureatul la aceasta materie.Sanatate.

5 răspunsuri:
| Rainmaker a răspuns:

Salut Adrian!
La bilingv, stiinte sociale si la profilul sportiv, din cate stiu eu.

| angelcore a răspuns:

La Tehnologic, Stiinte ale Naturii, faci trei ore de mate pe saptamana

| xLittleKidd a răspuns:

La stiinte sociale sau la stiinte ale naturii (se face M2 deci e mai usor)

| UserDeTpu a răspuns:

Stiinte sociale! big grin Se intra si mai usor fata de filo, dar acum depinde si de liceu!

| Cristian2322001 a răspuns:

Stiinte ale naturii cred happy sper ca te-am ajutat