| Hazard_7428 a întrebat:

La ce trebuie sa fiu atent in momentul in care vreau sa imi cumpar un dictionar en-ro si ro-en si eventual un ghid de conversatie?

2 răspunsuri:
| midiots a răspuns:

La cate cuvinte ai in el.:-s. Doar nu crezi ca o sa gaesti un dictionar care o sa fie gresit nu?

| Motivator a răspuns:

Salut Hazzard,
In primul rand trebuie` sa te uiti daca e un dictionar acreditat, iar in al doilea rand trebuie sa iei in calcul numarul de cuvinte pe care il contine (cu cat mai multe cu atat mai bine)! Bafta! happy