| MickyChan a întrebat:

La Colegiul National Mangalia am vazut ca nu are profil de filologie, din pacate... Dar am vazut ca profilele sunt : economic, comert, turism si alimentatie.
Intrebarea mea e: La care din aceste profile nu se da bacul la mate?

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

La toate se da bacul la mate, doar la profilurile umaniste scapi de matematica, fizica, chimie, etc

Răspuns utilizator avertizat
| Alice85 a răspuns:

La nici unul. E "Colegiul Economic", deci la toate se da la mate.

| onitza455 a răspuns:

Din păcate la cele enumerate de tine mai sus se da bacul la matematică