| Paulicass a întrebat:

La corigenta daca te prezinti ai sanse sa treci? Ma refer daca nu prea sti sa raspunzi

Răspuns Câştigător
| Pinkyyy;x a răspuns:

Pai depinde daca ii dai mita la profesor sau vor sa te ajute.thinking carvea am inteles ca poti sa treci chiar daca nu stiilaughing.

2 răspunsuri:
| F. a răspuns:

Depinde.in unele scoli ii trec pe anumiti corigenti pentru ca au nevoie de numarul de copii, insa daca nu au nevoie.conteaza ce stii.
Oricum este important sa te prezinti acolo, poate ai o sansa. Dar ar fi trebuit macar cu o saptamana inainte sa mai repeti si tu ceva.

| greenabstract a răspuns:

Pai din moment ce a ramas cineva corigent ar fi trebuit sa se apuce demult de invatat! Sunt putine sanse sa treci daca nu stii ce este mai important/.