| Cătălin121 a întrebat:

La evaluarea nationala 2019 vor fi schita nuvela si romanul?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca subiectele sunt secrete, noi de unde vrem sa stim ssta?
Poate se da tot poezie, anul asta, ca asa am auzit ghicind unii laughing
Pune mana si repeta toata materia, sa nu iti pice ceea ce nu stii.

| Goete a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe Nostradamus?

| Lukasssz a răspuns:

Va fi ceva la care nu te gândești de exemplu anul trecut a picat genul epic.bafta

| Demidol a răspuns:

Nu. Va fi exact ce nu ai invatat.

| JuNNNNkie69 a răspuns:

Noi nu avem de unde știi, însă nu te culca pe urechea asta, pune mâna și învață și ai să vezi ce ușor îți va fi happy Succese!

| Anonim39394832929 a răspuns:

Nu intra in programă