| preacopilapentruvarstaei a întrebat:

La facultatea de biologie, fac chimie?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Da, dar in special biochimie, un fel de chimie organica!

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru florin1979):

E grea chimia asta? ca eu in liceu nu am facut de loc chimie sad

| florin1979 a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

E grea, dar si frumoasa daca iti va place happy

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru florin1979):

Crezi ca ma voi descurca daca nu am facut de loc chimie in liceu? nu stiu de loc chimie sad

7 răspunsuri:
| LIVIU1992 a răspuns:

La facultatea de biologie faci atat chimie cat si biochimie (la UAIC din Iasi faci chimie in primul semestru din anul 1 iar in sem.2 Biochimie).

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru LIVIU1992):

Dar in liceu nu am facut de loc chimie.Crezi ca ma voi descurca?

| preacopilapentruvarstaei explică (pentru LIVIU1992):

Voi da la universitatea din pitesti

| LIVIU1992 a răspuns (pentru preacopilapentruvarstaei):

Nici eu si crede-ma ca e greu. Iti recomand, in caz ca nu te descurci, sa cauti preparator. Iti spun din proprie experienta.