| darkus14 a întrebat:

La inscrierea la facultate pot opta doar pentru locuri la buget, adica cele la taxa sa nu se ia in considerare?

2 răspunsuri:
| sebipopescu1 a răspuns:

Daca in trecut ai mai urmat o facultate de stat intri direct la taxa, adica nu poti opta pentru buget, in schimb daca nu ai mai urmat alta facultate inainte optezi pentru stat, iar daca nota ta de admitere sau ma rog nota la bac depinde ce ti se cere nu este destul de mare sa intri la buget, intri la stat automat sau nu intri deloc daca este prea mica

| RockPassion94 a răspuns:

Evidentwinking