| SPECTOGRAFIE a întrebat:

Daca am intrat la facultate pe locurile de rural la buget,iar pe celelalte locuri cu taxa, care se ia in considerare? Multumesc frumos de raspuns.

1 răspuns:
| Geegee1118 a răspuns:

Bună. Te-ai inscris la mai multe facultăți si la una ai intrat pe locurile de rural la buget iar la celelalte ai intrat la taxa?
Dacă e așa, se ia in considerare locul pe care il confirmi la una dintre facultăți. Iar la celelalte facultăți (poate unde ai intrat la taxa), daca nu confirmi, esti retrasă automat din concurs.