| DianusIoana a întrebat:

La liceu in a 9 a se mai da lapte si corn?

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

La mine la liceu nu s-au mai dat.Doar in generala.

| sierra1 a răspuns:

S-a dat vreodată?

| Catrice a răspuns:

Pe vremea mea primeai doar clasele 1-4. Am prins doar in clasa a 4-a rolling on the floor)

| aXy99 a răspuns:

Eu primeam mere.

| deeeaqq a răspuns:

Nu

| brokxy a răspuns:

Nu dar este tigari cu un leu laughing) laughing laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ssssmokin a răspuns:

Nu, laptele si cornul se dau pana in clasa a 8 -a

| DanielPH a răspuns:

Domnisoara, scoala gimnaziala s-a terminat, asadar bataile cu lapte si corn au luat sfarsit si ele, altfel spus, scaunul este un proiectil net superior laptelui, iar covrigii de la magazinul scolii dau clasa clasicelor cornuri, la dmg ma refer, poti sparge capete, mai ales daca au si seminte(cam rar).

Glumesc...in mare masura. Nu lua in serios treaba cu scaunele, cu toate ca asa este, dar la liceu nu se face asa.
Corn si lapte nu se va mai da, doar daca-ti faci vreun gagicut prin clasa a VII-VIII, mai beneficiezi de ele un an, doi, dupa faci 18 ani si se autosesizeaza jandarmii din cadrul scolii pe tema pedofiliei.
Traim vremuri tulburi...

| Gorbaa a răspuns (pentru DanielPH):

Cred ca ai c0aiele ca stafidele. Ce treaba are raspunsul tau cu intrebarea?

| alma200033 a răspuns:

Nu

| deix001 a răspuns:

Nu, nu se dă. Știu că cei mari mereu veneau la clasele mai mici ca să "cerșească"?

| DangerF a răspuns:

Nu. Nu mai avem cu ce sa ne batem sad. Si eu trec a 9-a laughing

| Alina1322 a răspuns:

Nu

| ionelyou28 a răspuns:

Iti dau eu un baton si lapte batut bine