| anonim_4396 a întrebat:

La liceul la care doresc sa intru media de admitere anul trecut a fost 7, 45, iar media mea este 6, 35, mentionez ca este vorba de un profil mate-info. Oare as avea sanse sa intru? Daca nu intru ce pot face ca sa ajung la acest profil?

1 răspuns:
| megamix112 a răspuns:

Nu prea cred ca intri cu media asta si nici nu prea ai ce face.Trebuie sa te gandesti la alt profil.Bine ca depinde si de unde esti dar in orasul meu trebuie sa ai minim 8.50