| Feri5 a întrebat:

La olimpiadele internationale subiectele sunt in engleza? De pilda la biologie, chimie si informatica.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Să ajungi la o olimpiadă internațională și să nu știi limba engleză?
Mă, poate s-or traduce și pentru snobi, că altfel ar fi discriminare, mai ales pentru mulți francezi care sunt obișnuiți să își considere limba cea mai importantă și singura care trebuie cunoscută.

| Catrice a răspuns:

Nu,în chinezoromanahee hee
Poate găsești un binevoitor care sa ți le dea și traduse, cine știe...