| Monyyyyy a întrebat:

La Politehnica matematica de la profilul electric este grea? adica eu fac m2 la profil tehnic si as vrea sa dau acolo, am auzit ca la calculatoare e m1

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La toata polithenica se face M1 la un nivel destul de avansat

| Iunix a răspuns:

Şi eu am făcut m2 şi am vrut să mă duc la politehnică. La poli se face m1, şi mai grav, fizică f1 din câte am înțeles. Mate am făcut, nu era o problemă, dar fizică... Dacă mergi la poli trebuie să şti mate şi fizică.

Repet, nu am fost acolo, asta am aflat şi eu de pe mai multe site-uri.