| PentruCaAutomobile a întrebat:

La profilul mate-info intensiv informatica se invata programare HTML/Java? Sau mai exact, ce se invata la informatica?

4 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

Din câte știu te înnebunește cu pascal și C++, dar dacă este intensiv informatică trebuie să faci și HTML și Java

suntserios
| suntserios a răspuns:

In general in liceu se face Pascal sau C++ nicideum Java care e un limbaj orientat obiect si e ceva mai complicat.

| 2Low a răspuns:

Se invata C/C++ in general.

| SmartShooter a răspuns:

La informatica faci C++, iar la T.I.C., Limbajul HTML si Java scriptwinking