| badriel a întrebat:

La profilurile cu regim bilingv la liceu am inteles ca clasa este impartita pe grupe de maximum 16 elevi. Puteti sa imi dati mai multe detalii? Pentru ce sunt mai exact acele grupe?
Iar cei care ati mers la un profil bilingv, puteti sa impartasiti cum vi s-a parut voua experienta?

Răspuns Câştigător
| alandalaaaa a răspuns:

La bilingv clasa se imparte in jumatate cand se face ora de limba specifica a profilului( de ex la bilingv engleza se imparte clasa in ora de engleza) este mult mai practic si intelegi mult mai bine!

1 răspuns: