| Fernando9Torres a întrebat:

La profitul "Turism si Alimentatie" ce se face mai exact? Si din a 10-a daca vrei sa merge pe profilul alimentatie poti deveni cva gen bucătar?

1 răspuns:
| Bubilul a răspuns:

Din cate stiu eu, de la prieteni care sunt la acest profil, nu poti ajunge bucatar. Bucatar poti ajunge doar de la gastronomie. Aici daca mergi pe profilul "Alimentatie" presupun ca ajungi un fel de chelner sau ceva de genul. Totusi poti continua sa te informezi pentru a fi sigur ca nu am gresit.