| ADBadea a întrebat:

La seral se plateste? Cu absentele cum sta treaba, adica poti lipsi mai mult fara sa ai treaba cu absentele?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nimic daca lipsesti mult, daca ai justificant te inteleg profesorii si primesti ceva proiect de facut acasa, eu ma inscriu si o sa fac temele pe camion cand o sa am pauze pe traseu. Nu se plateste nimic, doar daca vrei sa dai o cinste la vreun prof sau o atentie la o profesoara pentru ca te trece sau din bunavointa.

| ADBadea explică (pentru mgtow):

Multumesc. Mai m-am lamurit, ca auzisem ca sa plateste la seral si vreau sa ma mut.

| mgtow a răspuns:

Poate ai auzit sa platesti spaga... ca aia se da oriunde in tara asta, de alte taxe nu am auzit.

| ADBadea explică (pentru mgtow):

Este posibil.