| Andrei20133 a întrebat:

La sfarsit de an am primit de la profa de engleza sa cumpar o culegere care sa contina : pe o parte teorie pe o parte exercitii ma puteti ajuta cu ceva? ce pot cere la librarie?

Răspuns Câştigător
| Amaya a răspuns:

Http://www.piata-cartii.ro/detalii/5312/Constantin-Paidos-English-Grammar
Eu pe aceasta am avut-o si m-a ajutat extrem de mult sa inteleg exercitiile. Iti recomand, in general, toate cartile lui Constantin Paidos. Bafta!

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Http://www.piticipecreier.ro/? cu=invata+engleza+fara+profesor

| Jessie_9908 a răspuns:

Cumpara online de pe o librarie online: www.foofle.ro sau www.librarie.net

Daca e culegere nu are teorie.

| simina2000 a răspuns:

Amaya are draptate cartea aia o are si dna noastra de engleza este foarte buna cartea

| fitzuia a răspuns:

Cumva The indicative mood: present versus past editura Tiparg, de simona mosoiu big grin