| anonim_4396 a întrebat:

La unele facultăți am auzit ca poți urma un anumit program/cursuri, fără a avea diploma de bac, nu ma refer la curs din acela gen de 6luni de calificare, ci chiar în cadrul facultății ca un student. Întrebarea mea este, la UMF Iași este? Ori nu știu eu unde sa ma uit pe site ori nu au acel program. Sau măcar la alta facultate din iași? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu am auzit de asa ceva. Cel mai realist, ai putea participa la cursuri doar asa, ca te intereseaza materia ori de curiozitate dar fara sa primesti ceva ca ai participat.

| trophin a răspuns:

La orice fac îți trebuie diploma de bac. Nu știu ce mănânci