| DeadEvil a întrebat:

Licee din Bucureşti sector 6 pe filologie cu medie 8, 8.50?

3 răspunsuri:
| Kuurochin a răspuns:

Daca esti a 8-a probabil ai brosura cu liceele din Bucuresti si media de admitere la fiecare profil, adica pana la urma se da gratis la scoala :D
Potfim https://www.admitereliceu.ro/, asta cred ca o sa te ajute, scrii acolo orasul, sectorul si media de admitere pe care o vrei.

| DeadEvil explică (pentru Kuurochin):

Mulțumesc dar nu merge link ul...

| Kuurochin a răspuns (pentru DeadEvil):

Https://www.admitereliceu.ro/ uite din nou, ar trebui sa mearga dar poti si sa dai pe butonul cu "revenire la pagina din start" ca te da acolo unde trebuie.