| 101001010010 a întrebat:

Locuiesc in Baia Mare si nu stiu inca la ce liceu as putea sa mergthinking ceva idei? big grin thinking

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Pei cel mai bun este Georghe Sincai laughing dar nu iti recomand sa mergi la el laughing cel mai bine ar fi sa mergi la Vasile Lucaciu:X este al 2 lea cel mai bun :X :* Succes!

| 101001010010 explică (pentru ForYouBaby):

Mersii mult:* nu aveam de gand oricum sa merg la Sincai laughing dar eram indecisa ma gandeam sa merg la Eminescu dar o sa mers la Lucaciu:X

2 răspunsuri:
| princess004 a răspuns:

La 5 laughing