| Alee_9909 a întrebat:

M-ar interesa ce profil trebuie sa faci ca sa intri la facultatea de actorie

Răspuns Câştigător
| reghenimia a răspuns:

Ti-as recomanda un profil uman: filologie, deoarece aici ai ocazia de a citi multe carti, care iti vor prinde bine la admitere.

7 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Orice profil.

| Bubu a răspuns:

Nu prea conteaza profilulwinking conteaza ca in acei 4 ani d liceu sa ai medii mari iar la bac sa ai tot media mare, dar daca vrei poti sa te duci la filologie romana pentru ca acolo faci mai multe ore d romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.unatc.ro
Cauta acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.unatc.ro
Cauta acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.unatc.ro
Cauta acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.unatc.ro
Cauta acolo.

| Andruu_6391 a răspuns:

Uman.Filologielove struck
si faci super multe romana.adica liteeratura contemporana.
la uman am intrat eu. day dreaming. vrei sa dai la actori aa?smugbvo.bafta.:*