| anonim_4396 a întrebat:

Ma care stie de ce nu merge servarul metin2fun ca ieri a mers cam greu se cam bloca si azi cand am incercat sa intru imi zice "Conectarea ruleaza" si asa ramane.Nici pe forum nu pot intra asa ca nu stiam unde sa intreb asta.Deci cineva care stie va rog sa ma ajutesad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, nu stiu din asteasad

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dc nu merge servaru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa imi arata si mie imi zice ca eraoare la conecatre la server

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma jamal mie nu-mi merge cand dau conectare imi apare eroare la conectarea la server

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au probleme cu lucrarile la server iar niste(oameni rai) sa le zic asa au intentii deloc bune la server de aceea nu merge serverul atunci cand vreti sa intrati pe el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are drept cel din fata mea, dar e pentru ca idiotii fac flood.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 3 conturi si nu merge nici unul. pacat de bani si timp. am ajuns lvl 94. cred ca au umplut astia cu bani si adat teapa la toti.

| NastaseAlexandru a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce jici imi dai si mie o pose ceva sau cont ca n-am experienta si nu stiu cum sa fac Hai ca iti dau o funta te roooog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Man nici eu nu pot intra pe server imi zice eroare de conectare la server era sa sparg calculatoro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma pis p el metin2fun m-am chinuit sa fac 121 si ac se blocheaza am dat si 40 ron! in ***

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

KA Ca mas in gura aluia care a blocat serverul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lucreaza gm ba la servar face modificari gm si lucreaza si la lag si se va da drumu in seara asta la 22:00 ori maine la ora 8:00 sper ca am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ca nu sparge nici un cont tot lvl ala aveti stiu pentru varamiu e GM se lucreaza la lag si la metin atata tot nu mai fiti disperati ca tot lvl ala il aveti eu am lv 77 si tot asa o sa am calmi asta s-a intamplat si ieri asa ca am fost de ajutor sper!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BAAAAAAA bogdane cum i-ai dat funda aluia care a zis ca nu stieee?:@ :@ :@

| NastaseAlexandru a răspuns:

Cine are sa-mi dea si mie o pose pe metin2fun va roog n-am deloc experienta si vreau una va roooog!

| Maltazar a răspuns:

Mda stiam eu dar acum e prea tarziu raspunsul meu...s-a facut cateva modoficari atunci la metin din cate imi aduc aminte s-au s-a restartat servarul...