| LoveLifeCrazy a întrebat:

Ma pot transfera la alt liceu in mijlocul semestrului? Si ce acte sunt necesare? bva rog sa raspundeti cat mai repede puppy dog eyes funda pentru raspunsul corec happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Printr-o cerere la conducerea liceului unde vrei să te muți și șansele sunt și mai mari dacă se află acolo un alt elev care să plece ori pe locul tău ori în altă parte.
Pa, pa.

| Chris88 a răspuns:

Din cate stiu, nu. doar la finalul unui an de studiu. Totusi intreaba la secretariat, cu siguranta ei stiu exact ce ai nevoie. Daca nu vrei sa te duci personal, cauta numarul de telefon al liceului pe net, si suna-i.

| glontz a răspuns:

In mijlocul semestrului nu te poti translera ci doar la alta clasa in liceul care esti.
Sa te transferi la alt liceu trebuie sa stai un semestru.