| Elena1234456 a întrebat:

Cand ma pot transfera la alt liceu (cat mai repede)? Ce acte sunt necesare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar ce m-am transferat si eu.Trebuie sa faci o cerere prin care ceri sa-ti aprobe transferul, directorul de la liceul actual.Trebuie sa fie de acord, semneaza si pune stanpila. Apoi ii ceri dosarul si foaia matricola.
P. S Faci o cerere pentru a te primi si la liceul la care te transferi, dar depinde de fiecare, de preferat sa vorbesti si cu directorul de la liceul cel nou.Eu asa am facut, chiar el mi-a facut cerereabig grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gotenks a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu diriginta/dirigintele tau.