| irinelcristiano a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog frumos? Am o problema, am intrat la un liceu teoretic la profilul stiinte ale naturii desi nu doream acolo si vreau sa nu raman in clasa aceea... Pot sa imi fac transfer inainte sa inceapa scoala catre profilul stiinte sociale... Va reamintesc ca doar vreau sa ma mut de la un profil la altul inainte sa inceapa scoala! Dau Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Denissa16 a răspuns:

Din cate stiu poti, dar atunci cand sunt deja facute clasele te poti transfera. daca nu astepti sa inceapa scoala si te poti muta in primele zile

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că se poate. Trebuia să-ți faci o listă cu preferințe, nu să pui la întâmplare școală, profil, specializare...