| Bilciurescu_Nicu_2000 a întrebat:

Sunt clasa a10 pe profil comert ( servicii ) si vreau sa ma transfer la un liceu teoretic la profilul stiinte ale naturii... la ce dau diferente?

1 răspuns:
| Yurra a răspuns:

Daca o sa fie stiinte ale naturii o sa dai din chimie, fizica si biologie! Acum stai linistit nu o sa fie extraordinar de grele diferentele! Si este posibil daca programa ta de la comert sa nu fie foarte diferita de cea de la bio-chimie sa nu mai dai acele diferente, totusi in general programele difera!