| Anamaria_3702 a întrebat:

Mai am timp pana la bac sa invat toate comentariile la romana si materia la geografie pentru bac? voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Dacă te pui serios pe treabă, de ce nu?

Baftă!

| AlexCrb a răspuns:

Eu cred ca mai e destul timp. Nici nu m-am apucat sa invat la romana... Cred ca abia prin iunie ma apuc de romana.

| thecakeisalie a răspuns:

Eu zic ca da. Apuca-te cat mai repede si invata/citeste de multe ori comentariile, si incearca sa inveti materia la geografie cu o harta sau ceva. Spor!

| Elennaelle a răspuns:

Comentariile sa zicem ca mai ai timp, dar materia la geografie e mai usoara, deci spor la treaba..si lucreaza teste..aqm depinde cat de usor inveti

| cronics a răspuns:

Pai depinde si de intelectul tau. Daca ai o memorie cu o capacitate de a stoca mai repede si mai multe informatii atunci poti. Opinia mea. fundita?

| nico99 a răspuns:

Poi daca tu te crezi in stare, de ce nu?winking...Mult Succes!:*happy