| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Voi cat timp ati alucat pentru invat pentru bacul la geografie si credeti ca pana pe 16 martie incepand de acum e timp pentru a obtine o nota buna?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei
Hai sa.ti zic cum a fost la mine
Clasele 9-11 am fost la profil real.
In clasa a 12a m-am hotărât că vreau să mă transfer la filo, sa scap de matematica de la bac
Și am luat-o ușor. am stat cele 3 luni de vacanță, inaintea clasei a 12a și am luat-o ușor cu geografia, in condițiile in care in clasele 9-11 nici nu deschideam caietul la materia asta.
Și m-am ambiționat. Am văzut că înțeleg ba chiar a început să-mi placă.
Vremea a trecut, am dat bacul și am avut o surpriza plăcută deoarece am luat 10 la proba la geografie.
Dar am muncit. In fiecare zi am citit și am făcut teste. Dar vreau sa-ti spun că nu.mi pare rau! Daca ar fi sa o iau de la cap as face-o!
Așa că încearcă! Totul e posibil!

| NLS a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu 9,85... si am fost la mate-info (am dat geografie in loc de sport)

| anonim_4396 a răspuns (pentru NLS):

Bravo!

Răspuns utilizator avertizat