| ELD a întrebat:

Mai in legatura cu testul la oral bilingv engleza...cum se noteaza si ince consta el? e cu admis, respins sau cu note?

3 răspunsuri:
| ELD explică:

In ce * scuzehappy

| Ea12345 a răspuns:

Din cate stiu eu, se dau 2 probe, una la oral si una scris.Se dau 3 puncte la oral, 7 la scris.Trebuie sa iei peste 6 ca sa fi admins.
Sper sa nu gresesc.happy

| AndutzaAndu a răspuns:

La oral la bilingv cand am dat eu... păi mie mi-a dat un text iar mai jos au fost cateva intrebari la care sa raspund, m-au lăsat câteva minute în care să răspund la întrebări, iar apoi m-am dus în faţă, am citit textul, întrebările şi răspunsurile la întrebări.
În total trebuie să iei peste 6 ca să treci de probele astea (după cum vezi, e cu note tongue).