| LexiEla a întrebat:

Mai sunt orase in Romania cu facultati de limbi straine in afara de Bucuresti?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu bre, in centre universitare precum Iasi, cluj, Timisoara nu se invata decat adunarea si scaderea

| LexiEla explică (pentru suntserios):

Daca ai chef de glume sunt sigura ca cineva le vrea in alta parte.

| suntserios a răspuns (pentru LexiEla):

Pai cine a inceput cu glumele?

| LexiEla explică (pentru suntserios):

Tu. Eu nu am facut nicio gluma. In caz ca nu stiai Literele si Limbile straine nu inseamna acelasi lucru. Nu in toate universitatile gasesti limbi straine ca profil

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cu siguranta nu. Am auzit ca in afara de Bucuresti mai sunt doar vreo 3-4 orase care au apa calda si curent electric. Tu nu realizezi ce timpenie ai putut intreba?

| Kogaion a răspuns:

In Baicoi si Caracal nu cred ca se preda in limbi straine, dar probabil ca in Cluj, Iasi, Timisoara, Constanta, vei gasi.

| Andersen2k18 a răspuns:

Normal ca sunt.In Iasi, Timisoara, Cluj, Sibiu.