| AllesSy a întrebat:

Maine ne ducem la Scoala? Sau nu? Funda

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Daca nu va anuntat nimeni ca nu mergeti inseamna ca trebuie sa mergi.Eu merg. Sper ca te-am putut ajuta happy

12 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Fiecare școala, liceu face cum vrea. Întreabă la tine la școala.

| MâţulMov a răspuns:

Depinde. Uni nu merg dar recupereaza iar alti merg.

| babe100 a răspuns:

Scoala mea nu merge. Este cerc pedagogic prin zona asta

Răspuns utilizator avertizat
| DulceCaLamaia a răspuns:

Din pacate, da.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi la școală nu ne ducem! yeee big grin

| Elsiane a răspuns:

Da, merge toată lumea mâine. Dar marți numai cei din Sălaj merg la școală.

| DuLcyK a răspuns:

Nu ne ducem, am intrebat pe doamna diriginta. deci este un raspuns foarte sigurwinking

| AllesSy explică:

Noua nu ne-a zis nimic si nu stiu ce sa fac a zis sa ne uitam la televizor sa vedem daca ne ducem dar nu zice nimic crying

| AllesSy explică:

Noua ne-a zis sa ne uitam la televizor daca ne ducem dar nu arata nimic de scoala.

| Lithium a răspuns:

Depinde de fiecare scoala.Liceul meu are program normal.