| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Maine ne ducem la scoala?

12 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

In Bucuresti toate scolile vor fi din nou deschise si vor incepe orele! Acum depinde in ce localitate esti.

| ღAnaSawakoღ explică:

Pacat ca nu si maine nnu sunt inchise.sunt din Bucuresti

Răspuns utilizator avertizat
| Shaoran a răspuns:

Am un sfat mai bun. Urmareste pe www.edu.ro pana diseara. Acolo se va anunta cu siguranta si poti fi sigura daca vi sau nu.
Pe mine aseara m-a anuntat diriginta ca mergem, dar de dimineata la televizor s-a anuntat ca nu s-ar face...
Daca nu se facem va aparea un comunicat de presa in josul paginii, ca si pana acum.

| 47dadi a răspuns:

Nu.Maine nu mergem la scoala.iar vineri vine cine vrea! Funda!

| Anytza17 a răspuns:

In Bucuresti mergem, acum depinde unde stai.

| sebastian01 a răspuns:

Maine(joi)cine se duce se duce nu-i nimic daca nu se duce eptnru ca afara e viscol si ger! deci daca poti du-te daca nu nu te du! bafta! funda?

| denisyca3 a răspuns:

Buna!:*Nu merge nimeni la scoala pana luni dar se invata sambata(nu asta)ca se recuperambroken heart crede-ma:*. Bafta!:X funda?

| denisyca3 a răspuns:

Buna!:*Nu merge nimeni la scoala pana luni dar se invata sambata(nu asta)ca se recuperambroken heart crede-ma:*. Bafta!:X funda?

| soryyn12 a răspuns:

Da

| IubithaTa a răspuns:

Nu se invata pana luni dar s-ar putea sa recuperam unele ore sambatacrying ( nu asta, cele care urmeaza) Sper ca te-am ajutat:*:*