| HawkEyeRO31 a întrebat:

Maine am concurs la Evaluare in Educatie.

Cine a mai fost v-as ruga sa imi spuneti cum este? Greu, usor?

5 răspunsuri:
| KeepCalmAndHateSchool a răspuns:

Te duci la mate, nu? Pai...Ai 3 subiecte.In primul subiect iti da exercitii usoare, in al II-lea subiect nitel mai grele, iar in al III-lea subiect ti le da grele (din puctul meu de vedere). Sper ca ti-am fost de ajutor si daca da, merit o fundita?

| HawkEyeRO31 explică (pentru KeepCalmAndHateSchool):

Un pic mai detaliat. Cum sunt cele din a doua ce tip si cele din a treia?

| KeepCalmAndHateSchool a răspuns (pentru HawkEyeRO31):

Pai asta nu pre stiu... sadNici nu stiu ce cls. esti.

| KeepCalmAndHateSchool a răspuns (pentru HawkEyeRO31):

Pai nu stiu sa explic... sadNici nu stiu ce clasa esti.

| HawkEyeRO31 explică (pentru KeepCalmAndHateSchool):

Ehh am fost azi la concurs.Sunt Clasa a-IV-a si cred ca voi lua 80-87 puncte. Anyway mrs de ajutor