| Neymar2 a întrebat:

Maine dau test initial la engleza, sunt clasa a 8 si nu stiu nimic!

Ce sa fac? :-s

4 răspunsuri:
| zbuu16 a răspuns:

E test initial nu e ai de ce sa-ti faci griji.E doar un test pentru a evalua nivelul de engleza al clasei, insa iti recomand ca pana la finele clasei a 8 a sa te pui serios pe invatat daca zici ca nu te descurci momentan.Inveti niste timpuri verbale un pic de vocabular si termini clasa a 8 a cu brio(la engleza cel putin)

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Scrie ce stii.si mai fa si putin misto.relax
oricum nu se trc in cataloglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este initial! rolling eyes Doamne, stresati de viata mai sunt unii!
Daca o dai in bara, oricum nu tu o iei pe cocoasa, ci profesorii, ca testele astea reflecta munca lor din anii trecuti!
Deci, bea o gura de apa!

| angelodacian a răspuns:

Pai chiar asta este, sa nu faci nimic daca nu sti ca oricum nu se trec in catalog