| Aalecsa a întrebat:

Salut.Sunt clasa a 6-a, iar maine dau primul test la fizica(nu cel initial) si as vrea sa stiu (in caz ca ati dat) ce tip de subiecte a avut. Fundita

Răspuns Câştigător
| alexandra_8523 a răspuns:

Si eu am dat teste la fizica in clasa a 6 a si pentru ca esti in aceasta clasa te asigur ca nu o sa fie greu adica eu asa consider... Si probabil va da test din ce ati facut pana acum in clasa... deci Bafta!

3 răspunsuri:
| Dragoselu12345 a răspuns:

Eu am primit cu arii cu perimetre cu formule etc. da era naspa am luat 6.

| kitten95 a răspuns:

O doamne, nu suntem in clasa cu tine. nu putem stii. pune si tu mana pe manual si invata ce ai facut pana acum si fa probleme. de parca am stii ce naiba ai facut tu 8-)

| Aalecsa explică (pentru kitten95):

Papusa,daca nu sti sa citesti, eu am zis ce tipuri de subiecte...suntem in Romania, avem cam accelasi subiecte si nu ma refeream la exercitii, ci la despre ce era vorba (arii, perimetrii, definitii...). Altadata nu mai comenta aiurea