| piticul2atomic a întrebat:

Maine dau teza la mate. Ce sa fac ca sa iau o nota mare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...anonimus! eu te felicit din inima pentru nota mare pe care ai luat-o si, sper ca doar note de 10* ai sa iei si de acum inainte. Sper ca sa nu iei personal aceste critici aduse tie din cauza intrebarii, caci tu doar ne-ai cerut parerea.Si sunt convinsa ca ai invatat foarte MULT inainte sa pui intrebarea.Eu NU consider aceasta intrebare una stupida, caci pe acest site, sunt mai multe grupuri de intrebari. Iar daca lor nu le convine aceasta grupa, se pot duce la *** unde poate s-ar incadra si ei.Acolo eu chiar cred ca sunt intrebari putin cam iesite din comun. Oricum vrem sa auzim ca tu o sa iei doar 10 panaaaaaaaaa te plictisesti, si SUCCES la invatat!big grin laughing

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aaaah, cum ii spune? Parca...invatat.Nu? Tu ce crezi?

| VladestepeTPU a răspuns:

Să înveţi happy
Nu să stai pe TPU.ro
Că na eşti deştept/eaptăbatting eyelashes
De fapt, aproape toţi se cred deşepţibatting eyelashes

| DeNyyy a răspuns:

Pai.sa inveti in primul rand.si sa fii atent/a... aaa si sa nu ai emotii.incearca sa te cincentrezi acolo. succes si sa iei nota mare.:*

| Marijuana187 a răspuns:

Copiezi sau inveti devil daca vrei din 2 amun2big grin

| Lalysuka a răspuns:

Incearca sa iei fiecare ex din caiet si sa il faci pe o foaie fara sa te uiti. Pt ca va da in teza asemanator cu ex din clasa

| MillzBya a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa inveti laughing...si daca nu ai inteles ceva sa intrebi repede pe cineva care stie ca sa nu ramai cu ele neitelese...asa as face eu big grin

| IonutMihai_7747 a răspuns:

Doamnerolling on the floor
Cea mai stupida intrebare ever!

| AliceInMordor a răspuns:

Sa inveti... daca nu. poti sa iti faci copiute si sa le ascunzi in maneca...laughing

| Bubble_7593 a răspuns:

Sa invetibig grin la geometrie toate formulele alea si la algebra sa te uiti pe caiet la exemple

| вεвїŧѕά a răspuns:

InVaTabig grin... ce intrebaree

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut o chestie noua geniala ai auzit de ea? se numeste invatat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare cum se numeste? Ooo, se numeste invatat. Ai auzit de el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Sa lucrezi exercitii
2. Sa mananci niste ciocolata, peste ( stimuleaza memoria )
3.Sa'ti controlezi emotiile ( respirand, expirand )
4. Sa nu'ti fie frica ...ca nu e un capat de lumewinking

Sunt sigura ca te vei descurcawinking

| piticul2atomic explică:

Tuturor celor care in sinea lor m-au injurat:"uite si prostu' asta" le spun ca sentimentul este reciproc."VladestepeTPU" stai linistit ca am invatat, nu stau pe TPU daca nu invat.In plus ma plictiseam si am pus aceasta intrebare. Le multumesc celor care mi-au dorit nota mare, asta am si luat un +10. Apropo, din cate stiu acest site se numeste TPU-Toti Pentru Unu, nu? Din cate vad aici este un loc unde venim ca sa ne batem joc unii de altii, ca nu avem ce sa facem, si stam aici sa frecam menta, nu?
Site-ul este de nota +10, dar unii dintre membri, de c***t.

| Abby4124 a răspuns:

Sa inveti, daca uiti niste formule ti le poti scrie pe mana sau sa iti iei un pix care are o foita lipita pe el care se trage si acolo incap toate formulele la algebra si geometrie. Poti sa copii, dar cu mare atentie. Iti sugerez sa stai in penultima banca ca sa nu spuna ceva profesorul.

| iliexxx a răspuns:

Adevaratlaughing) am eu idee? sa inveti laughing) (iac)